Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ-s tanfolyamot...

Girgoy kérdése:

Milyen OKJ-s tanfolyamot érdemes elvégezni, amivel olyan munkát is lehet találni, amiből el lehet tartani egy családot?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő.


De milyen az érdeklődési köröd?

2016. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából váltani akarok életem delén amíg nem késő, tehát szívesen megtanulok bármi újat, csak legyen értelmesebb annál, mint amit most csinálok (irodai szar) és el tudjam látni a családomat. Mondjuk azért nem feltétlenül a műszaki dolgok fekszenek, bár ki tudja.


Tegnap óta leszűkítettem az IT-s területre. Gyerekkoromban (ez még a Commodore gépek ideje volt :) ) szerettem programozni, csak nem akartam egész nap a gép előtt ülni, azért mentem más szakra. De most is azt csinálom egy béna melóval. Szóval ennyi erővel akár infos is lehettem volna. De ma már annyi spéci infos szak van. Rendszergazda, gazdasági informatikus, webfejlesztő, mobil-applikációk, stb. Szóval inkább így teszem fel a kérdést:


Az OKJ-s informatikus képzések közül melyik a legjobb (jó meló jó pénzért és valszeg állást is találok)?

2016. ápr. 5. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Februártól esti műszaki informatikus OKJ képzésre járok. A hálózatot tanító tanárunk szerint Cisco-s hálózatépítő képesítéssel lehet jó pénzt keresni, van rá kereslet és lesz is. (Viszont hogy ne kelljen egy informatikusnak sok pénzt fizetni hálózatépítésért, néha villanyszerelőket bíznak meg ezzel...).

Programozási nyelvként C++-t tanítanak. A programozás megtanulásához viszont nem elég az iskola, kell külön gyakorolni. Coursera, Edx, Udacity, könyvek és youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuYHIg_0xQJuGfFx6AxtM..

https://www.youtube.com/playlist?list=PLuYHIg_0xQJtYJaPPIPgL..

2016. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. ápr. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!