Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes 10 hónapos CAD-CAM...

Kissmiki kérdése:

Érdemes 10 hónapos CAD-CAM informatikus képzést elvégezni?

Figyelt kérdés
Érettségi a követelmény egyedül és félmilliós kezdőfizetéssel kecsegtetnek. Kicsit sántít nekem ez az egész, vagy valóban lehet ennyit keresni vele? A képzés elég borsos, de elviekben megéri. Spec. informatikát sohasem tanultam, de érdekel és reál tárgyakból mindig jó voltam.

2016. júl. 11. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

félmilliós kezdőfizetés, aha

neten megtalálsz minden infót, fölösleges erre költened

2016. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hasznos lehet ha az alatt a 10 hónap alatt felkészülsz arra, hogy gépészmérnökin folytasd a tanulmányaidat, mert egyébként az autocad és az inventor nagy kincs ám, és ha nem is 500 ezeres bruttóval kezdesz majd, azért jócskán ráver a más területeken tanulók jellemző diákmunkával kereshető bérére
2016. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval..

csak akkor van értelme, ha egyetemen folytatod, akkor viszont jól jön, hogy nem hamburgert kell árulni a mekiben, vagy tescoban pénztároskodni, ha némi plussz pénzt akarsz keresni...

2016. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes ha mellette gépipari technológus vagy.


Ha nincs technológus végzettséged akkor semmi értelme mert honnan tudod hogy mit kell bemodellezni és hogyan kell legyártani...


Amúgy 10 hónap maximum az egyikre elég. Vagy a CADre vagy a CAMre de még az is necces. Ha viszont nem ismered a technológiát és nincs gyakorlati tapasztalatod akkor nem ér semmit az egész. Akkor előbb technológiát tanulj gyakorlat szintjén.

2016. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a fizetésed 180000 körül lesz
2016. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!