Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire nehéz az emelt matek?

Mennyire nehéz az emelt matek?

Figyelt kérdés
Szeptembertől emelt matekra fogok járni és parázok tőle. 4-5-ös vagyok matekból, de rengeteg tanulàs árán... Ha van tapasztalatotok akkor ìrjátok meg lécci, mennyivel nehezebb mint a rendes matek?
2016. aug. 4. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem gondolod, hogy egy fontos információ kimaradt a kérdésből? ...
2016. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11-es leszek. Ez kimaradt bocsi.
2016. aug. 5. 06:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem olyan durva, mint sokan gondolják. Én is matek faktos vagyok, és nem tanulok többet, mint az előző évben tettem alapórán. Annyi a titka, hogy mivel valószínűleg minden nap lesz matekod, ne hagyd feltorlódni a dolgaidat! Gyakorolj minden nap, nézd át az órai anyagot, oldj feladatokat, mert könnyű lemaradni, de utána újra felvenni a fonalat kemény meló. Az, hogy mennyivel nehezebb, erősen iskola- és tanárfüggő. Szerintem ne parázz miatta, felesleges. Ha nagyon nem megy, nem szereted, általában le is adhatod.

Sok sikert! :)

2016. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fakton határértékszámítás, deriválás és integrálás lesz, nézz utána ezeknek a nyáron, leglább lesz róluk egy képed. Egyébként nem nehéz, csak más szemléletmód szükséges a megértéséhez.
2016. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos csak év végén, írásos kérvény benyújtása mellett lehet visszatérni az alap matekhoz...Ha úgy lenne, ahogy Te mondtad, hogy max leadom, akkor persze nem paráznék rajta ennyit. Egyébként nem értem miért csak év végén lehet "kijelentkezni"... kösz mégegyszer a válaszokat!
2016. aug. 5. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csináld meg, főleg ha mérnöki oktatásra akarsz továbbmenni, mert adni fog egy képet !

Le ne add, csak akkor , hamár tényleg a könyöködön is gyökjelek jelennek meg és reggel is integrálokat sugárzol ki. :)

Nem sokkal több, mint a sima matek, csak van hozzá még egy plusz :)

Ha jó a tanár iszonyat szeretni fogod :)

Az alapod ezek szerint megvan, hiszen négyes ötös vagy az , hogy rengeteg tanulás árán, kérlek, ez ilyen . :)

Én speciel viszonylag az órán is megkaptam ( deriválás, predikátum logika, integrálás -> minimál szinten ), de ez az emelthez bőven elég volt. És sokszor sz@rtam az egészre, és mindig is hármas voltam.

Ha van erre egy kisebb rálátásod ( matematika ) és érted az alapvető összefüggéseket , akkor mindenképp megéri !!!!

( Mondom ezt én úgy, hogy elfogadom a matek fontosságát, viszont nem szeretem annyira mélyen :) )

2016. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!