Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyin keresztül tanfolyam...

Anita112 kérdése:

Munkaügyin keresztül tanfolyam hogyan zajlik manapság?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek felvételizni és érdekelne minden róla kell e fizetni ? Vagy ők fizetnek e nekem a tanfolyam alatt? Mennyi idő egy tanfolyam kb? Köszönöm

2016. szept. 2. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akarsz felvételizni, ha azt se tudod, hogy mire?


Nekik írj, és kérdezd meg ezeket! Más nem tudhatja, hogy konkrétan az a tanfolyam, amiről beszélsz mikor és hol lesz, mennyibe kerül, stb.

2016. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elvileg (gyakorlatilag is) ingyenes a tanfolyam, meg kapsz kereseti kiegészítést vagy mit. Ha nem károsítanak meg. Én most vizsgázok majd 8-án, de a szakképzési centrum se munkaruhát, se tankönyvet nem biztosított, ami elvileg és papíron is járt volna... Tanárok munkaszerződést sem kaptak, amikor legutóbb szó volt erről. 4-6 hónapos képzést mondtak, erre volt kb 3 hónap... Ebből 1 hó elmélet, a maradék gyakorlat. Kedves ügyintézők munkája pedig egy kalap sz*rt nem ért. A bérletrendelésem egyetlenegyszer sikerült normálisan megcsinálniuk, a jegyek árának a felét hónap elején utalták, a többi valahol elmaradt az éterben...

Ez történt velem, én spec. nagyon elégedetlen vagyok.

2016. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!