Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire hátrány a tetoválás...

Mennyire hátrány a tetoválás egy bébiszitternél?

Figyelt kérdés

Au pair szeretnèk lenni Amerikában, elötte szeretnèk itthon elvégezni egy bébiszitter tanfolyamot. Amerikában tudom hogy van olyan család aki nem problémázik ezen de itthon?

Tudom hogy rossz hatással lennék a gyerekre, de ha hosszú nadrágban, térdnadrágban vagyok és nem látszik, akkor is hátrány?



2017. máj. 18. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik, akkor nem hátrány.
2017. máj. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A tetoválás ősidőkre vissza vezethető kifejezés/üzenet mód.


A koponyában levő szürkeállomány még annál is ősibb.


Mi a lényegebesebb?


Mi van a bőrödön tetováltan? -

- vagy mi van a koponyádban?

(szürke állomány)


Az utóbbi alapján gondolkoznék, mi a hátrányod/előnyöd?

A cselekedetek amik meghatároznak, nem a tetoválások.

2017. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt sem (San Francisco, CA) toleralja mindenki a tetovalast a bebicsoszknel, mert azt mondjak a szulok, hogy ha a gyerek latja nap mint nap a tetovalast a bebicsoszon, akkor nagyobb esellyel fog o is tetovaltatni, es ezert nem veszik fel egyaltalan. Nem szamit diszkriminacionak, hanem nevelesi iranyzat korebe soroltak egy perben.
2017. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Van tetoválásom, látható helyen, sosem akadályozott meg abban, hogy bébiszitterkedjek. Sőt, dolgoztam bölcsiben, és a gondozónénik 90%-a tetovált. Senkit nem érdekelt.

2017. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!