Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha elmegyek egy tanfolyamra a...

Ha elmegyek egy tanfolyamra a munkaugyi kozpont által és nem megy valami jól a szakma akkor mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy gyárakban se nagyon tudok megmaradni ugyetlen vagyok es buta is, de nem szeretnék munkanelkuli maradni örökké ezert gondoltam hogy elmegyek egy ilyen képzésre mert októberben indulnak majd, csak félek ha bejutok es nem megy a szakma akkor mi lesz velem?? ugyanúgy végigjárom a tanfolyamot aztán a végén meghuznak?? szerintetek mit tegyek?? még nem tudom melyik szakmára menjek de ha megyek es meghuznak akkor nagyobb szarban leszek mint most mert ki kell fizetni a képzést.

2017. aug. 11. 17:44
 1/1 anonim válasza:
Szia,nem kell ennyire félni ezektől a tanfolyamoktól, maguk az oktatók sem veszik komolyan a dolgot.Aki nem lógja el az órákat,bejár gyakorlatra az át fog menni a vizsgán.
2017. aug. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!