Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A BME VIKen milyen az IMsc...

A BME VIKen milyen az IMsc képzés?

Figyelt kérdés
Az általános, interneten könnyen fellelhető dolgokat már tudom róla, viszont kíváncsi vagyok, hogy a gyakorlatban hogyan működik. Mennyivel több időt vesz el, mint a normál képzés? Érdemes-e rá menni?

#BME #integrált Msc
2017. aug. 19. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemesnek érdemes.

Jobb oktatók, kisebb csoportok, több figyelem.

Már-már igazságtalan a többi hallgatóval szemben.

2017. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyivel nehezebb, mint a "normál" képzés?
2017. aug. 19. 22:22
 3/7 anonim válasza:
49%

Én már 1 évet lehúztam imsc-ként, mi voltunk a kísérleti alanyok. Most már kezd egyre jobban kiforrani az egész, vannak látható előnyei. Kapsz egy mentort, aki általában valami befolyásos ember, ami később még hasznodra lesz. Bármilyen projectbe be tud szervezni téged, ha érdekel.

Tehát mindenképpen érdemes.

Az más kérdés, hogy ez nincs "ingyen". Nem olyan könnyű az a 4.0-ás átlag, tényleg rengeteg befektetett időt jelent. Az igazság, hogy az 5.0 az, amit elvárnak tőled, ami még nagyobb nyomást helyez rád. Külön gyakorlatok vannak, a számonkért tananyag ugyan az mint a normális csoportokban, de többet adnak le, amit ugyan nem kérnek vissza, de sok időt elvisz az órákból, így az alap anyagot sokszor neked kell egyedül begyakorolni otthon.

Nekünk úgy van, hogy bármikor kiléphetünk belőle, gondolom most is így lesz, semmilyen hátránya nem lesz, tehát ha érzel magadban annyit, hogy felvállalod a plusz munkát akkor hajrá, ha mégsem jönne össze, akkor visszaléphetsz tőle.

2017. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Nem nehezebb, mint a normál.

De ki fogsz belőle bukni, mert nem fogod elérni a 4.0 -t se. Tehát hosszútávra ne tervezzél vele. Ezzel elismeri az egyetem, hogy minőségi oktatást évfolyamonként csak 40 embernek tud adni az egyetemen, a többi hallgató meg le van sz@rvas, a többinek lényegesen alacsonyabb színvonal jut.

2017. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
4-es válaszoló: már hiányoztál, az utóbbi időben nem nagyon bukkantál fel a VIK-es kérdések alatt :O
2017. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Az IMsc nyilatkozat, amit a programba való belépéskor kell aláírni, mit takar?
2017. aug. 20. 19:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam: [link]
2017. aug. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!