Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Iskolai gyakorlat pótlása,...

Iskolai gyakorlat pótlása, hiányzások? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok arra vonatkozóan lenne egy kérdésem hogy a suliban ahova járok szakmai gyakorlatora kell járjunk és az erre vonatkozó pótlásokat/hiányzásokat 2017.08.31ig kellett pótoljuk (tanulószerződés tartalmazza). Én júniusban leadtam a gyakorlati naplómat majd a gyakorlati központ és az iskola is azt kommunikálta hogy minden rendben szeptembertől kezdhetem a következő évet. Majd tegnap szeptember 5-én a pótlásra kijelölt időszak letelte után kijelentette a gyakorlati központ a sulit és engem is ledöbbentve hogy hiányzásom van és mivel nem pótoltam ezért évet kell ismételjek. (Egészen a tegnapi napig azt kommunikáltál hogy minden rendben van). Ezzel kapcsolatban kérném esetleg jogban is jártasak válaszat. Ma beszélek ügyvéddel de tegnap óta gyomoridegem van az ügy miatt..

2017. szept. 6. 08:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Milyen hiányzás?

(Mikor hiányoztál?)

Vagy nem hiányoztál?

2017. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hol voltál gyakszin?
2017. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ez a nyári gyakorlatra vonatkozik, amit írtál?
2017. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha vlki hiányzik, táppénzes papírral kell igazolni
2017. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én abban a tudatban vagyok/voltam hogy nincs hiányzásom. A gyakorlati naplóm is át lett nézve több személy által (még azáltal is aki most kijelentette hogy évet kell ismételjek) ráadásul most se konkrét hiányzásról beszélnek csak hogy évet kell ismételjek. Nem értem és eléggé kétségbe is vagyok esve :/
2017. szept. 6. 09:00
 6/30 A kérdező kommentje:
Novembertől júniusig voltak a gyakorlatok. Év közben volt pár hiányzásom de mind igazolva/pótolva lett. A 20%-ot se haladtam meg
2017. szept. 6. 09:01
 7/30 anonim ***** válasza:

Akkor írj nekik, hogy mely napon hiányoztál (szerintük)

(de a hiányzást külön szokták beírni) ha nincs oda beírva semmi, nem hiányozhattál

2017. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
Kérd el a naplót
2017. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Meg írd meg nekik, hogy miért nem közölték

ezt veled hamarabb (hogy be tudd pótolni)

2017. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Augusztusban értesítették pár osztálytársam hiányzás miatt de engem márciusban kerestek utoljára hiányzás miatt ami rendezésre került
2017. szept. 6. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!