Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Iskolai gyakorlat pótlása,...

Iskolai gyakorlat pótlása, hiányzások? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok arra vonatkozóan lenne egy kérdésem hogy a suliban ahova járok szakmai gyakorlatora kell járjunk és az erre vonatkozó pótlásokat/hiányzásokat 2017.08.31ig kellett pótoljuk (tanulószerződés tartalmazza). Én júniusban leadtam a gyakorlati naplómat majd a gyakorlati központ és az iskola is azt kommunikálta hogy minden rendben szeptembertől kezdhetem a következő évet. Majd tegnap szeptember 5-én a pótlásra kijelölt időszak letelte után kijelentette a gyakorlati központ a sulit és engem is ledöbbentve hogy hiányzásom van és mivel nem pótoltam ezért évet kell ismételjek. (Egészen a tegnapi napig azt kommunikáltál hogy minden rendben van). Ezzel kapcsolatban kérném esetleg jogban is jártasak válaszat. Ma beszélek ügyvéddel de tegnap óta gyomoridegem van az ügy miatt..

2017. szept. 6. 08:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Holnap megyek be velük emiatt beszélni csak addig jó lenne tájékozódni illetve szerezni pár fegyvertényt
2017. szept. 6. 09:05
 12/30 anonim ***** válasza:

Vagyis a naplóról kérj fénymásolatot

(azokról a lapokról, ahol szerintük hiányzásod volt)

2017. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Most a napló hol van?

(A suliban v. a központnál?)

2017. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A suliba adtam le de hogy most hol van azt nem tudom szerintem a gyakorlati központnál
2017. szept. 6. 09:08
 15/30 anonim ***** válasza:
Hát az "jó"
2017. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg a napló meg megvan valahol

(kérdezd meg a suliban ha mész, hátha náluk van)

2017. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne ha az iskolában a tanuló felelős tenne valamit az érdekedben. Mivel neki ez a dolga ,a tanulókkal sajnos mindent megtesz a gyakorlati hely.
2017. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

De szólniuk kellett volna hamarabb, ha másoknak is

szóltak emiatt az osztályban (még a hat.idő letelte

előtt)

2017. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnököm hívott tengap. Velük a suliban kész tényként közölték a dolgot. Azt nem értem hogy ha nem értesítenek sőt azt kommunikálják hogy minden rendben van nem kell pótoljak aztán a pótlási lehetőség letelte után kijelentik hogy "ja bocs mégse" akkor nem vagyok jogilag bebiztosítva?
2017. szept. 6. 09:15
 20/30 anonim ***** válasza:
Pont így jártam én is , majdnem nem engedték a szakmunkás vizsgát,mert hiányoztam 1,5 HÓNAPOT. Azt hittem lepetézek. Végül kamarai vizsgálat lett a vége ,mint kiderült egy napot sem hiányoztam. Vagy tévedés vagy kib..s veled. De előre ne idegeskedj.
2017. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!