Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha az oktv 240 perc, akkor...

Ha az oktv 240 perc, akkor muszáj annyi ideig bent is maradni?

Figyelt kérdés
Holnapra közbejött egy fontos dolog, ami miatt legkésőbb 4-kor el kell jönnöm, és így már szerintem tuti nem fogok továbbjutni (mondjuk annyira nem is cél, inkább az ismétlés, gyakorlás miatt jelentkeztem).
2017. nov. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy tudom hogy legalább a felét meg kell várni.
2017. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a kémián is az 5órából 3at maradtam
2017. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell bennmaradni, amikor végzel, odaadod a tanárnak, leírják, hogy mikor adtad be és csendben lelépsz.
2017. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem muszáj bennmaradni, akármikor le lehet lépni. Amúgy szerintem bioszból elég a két óra, én simán megcsináltam idén annyi idő alatt, tavaly is csak egy kicsivel maradtam tovább, és továbbjutottam. Bár ez embere válogatja.

Amúgy hogy sikerült?

2017. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ,hogy miért pontoztatok le. Én így értesültem róla.
2017. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, én 1 óra 40 perc alatt lettem kész.

Amit tudtam, azt ugye egyből rávágtam, amit meg nem, az meg leginkább tippmix volt, én igazából úgy vagyok vele, hogyha nem tudom, azt akkor ha 10 percet ülök felette, se fogom tudni :D Egyébként nem hiszem hogy tovább jutok.

Ökológiát, állattant és biokémiát választottam. Az állattanból a szivacsos részt egyáltalán nem tudtam, a biokémia meg nagyon nehéz volt, szerintem.

2017. nov. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!