Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Végig kell ülni mégegyszer?

Zed345 kérdése:

Végig kell ülni mégegyszer?

Figyelt kérdés

Előző èvben elkezdtem a jogsit vègigültem a kresz tanfolyamot elmentem vizsgàzni ès megbuktam utàna nem folytattam.

Ha most újra kezdeném újból vègig kell ülnöm a tanfolyamot vagy vizsgàzni is mehetek?



2017. nov. 24. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éved van a KRESZ vizsga után, hogy letedd a jogsit. Ha ez még nem telt le, és megvan a kötelező vezetési idő és km, akkor mehetsz vizsgázni. Beszélj az autósiskolával, azért érdemes lenne néhány órát venned egy újabb vizsga előtt.
2017. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válasz távoktatást (E-learning) ott friss a tanagyag és minden modul végén van teszt, amivel lehet gyakorolni, ráérés szerűen tanulhatsz rajta bizonyos időn belül, illetve interaktív modern, sokkal könnyebb abban KRESZ-t tanulni, mint a könyvből ott nem friss az anyag már.
2017. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A KRESZ-tanfolyam megkezdésétől számított kilenc hónapon belül kell vizsgát tenni.

Úgyhogy sajnos,nem folytathatod,mert kifutottál az időből.

2017. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, ez mióta van így? Visszamenőleg is érvényes, nem tudod? Én most fogok forgalmi vizsgázni, de 2016 márciusában volt a KRESZ vizsgám, akkor még két év volt a határidő... :O :O
2017. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kresz vizsgára van 9 hónap,hogy egyáltalán elmenj vizsgázni és 2 év alatt kell,hogy meglegyen a a jogsi.
2017. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!