Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ECDL tanfolyammal fel tudok...

ECDL tanfolyammal fel tudok készülni informatika érettségire?

Figyelt kérdés

Tudom pénzbe kerül, nem ez a lényeg.

12 éve érettségiztem, de nem informatikából. Továbbtanuláshoz kene a pont es torit újra kezdeni nem akarok. Viszont munkámból kifolyólag mindennap használom a gépet. Ezért gondoltam erre! Szerintetek?



2018. nov. 20. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Infó érettségire szerintem ne ECDL-lel készülj, mert az más. Inkább érettségi felkészítő vagy könyvek, elöző feladatok!
2018. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, akkor keresek vmi, könyvet csak felek egyedül nem tudok könyvből felkészülni!
2018. nov. 20. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
infoerettsegi.blog.hu - itt felkészülhetsz, sok oktatóvideó van fent, meg minden tudnivaló.
2018. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha emelt infót írsz és sikerül is, akkor kapsz mellé ECDL vizsgát is poton pénzért. Felesleges ECDL-el készülni helyette csinálj emeltet ha az is szükséges.
2018. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!