Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az oktatóm le akar húzni...

Az oktatóm le akar húzni pénzzel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letelt a 29 óra vezetésem, és most nyögte be, hogy nem volt idő minden vizsgaútvonalat végig mutogatnia, és még az összes parkolàsi lehetősèget sem vettük, és ezért vennem kéne még 20 pótóràt, ami 100 ezer forint! És azt mondta, hogy ez csak a minimum, amíg nem fizettem neki pótóràt nem enged vizsgàzni. Felhívtam más oktatót, ezeket elmondtam neki, de nem akar vállalni igazából senki, mert melyik oktatónak lenne szüksége olyan valakire, aki csak pótóràzni akar?

Mit tegyek?

Csak értelmes válaszokat kérnèk!!


2019. júl. 12. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd az iskola felé, hogy elcseszte az oktató az időt, és a felét se tanította meg annak, amire szükséged van.
2019. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Egyrészt nem lehet 29 óra vezetés után levizsgázni. Minden ismerősöm, aki mostanában vizsgázott le, legalább 50 órát vett. Nekem 61 óra után sikerült másodjára a vizsga. Másrészt elég nagy szemétség az oktatódtól, hogy nem tanít rendesen és direkt arra játszik, hogy esélyed se legyen kevés órával átmenni. Egyébként nem tagadhatja meg, ha vizsgázni akarsz. Ha megvan a 29 óra, akkor muszáj neki elvinnie vizsgázni, viszont borítékolható, hogy meg fogsz bukni, még akkor is megbuknál, ha rendesen tanítana.
2019. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
De lehet 29 óra után vizsgázni. Én is 30. alkalommal vizsgáztam.
2019. júl. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az övé az autós iskola...

Egyébként le lehet 29 óra után vizsgázni több haverom, és az exem is 29 óra után tett elsőre sikeres vizsgát. Én elismerem, hogy kellene még pótóra nekem, de nem 20. Most meg végképp nem tudnék 100 ezret kifizetni, szóval elég szar a helyzet.

2019. júl. 13. 10:02
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, hogy te hol tanulsz, de Szegeden engem a 63. óra után sem engedtek át elsőre...
2019. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként engem is érdekelne, hogy hol tanulsz. A nagyvárosokban nem olyan könnyű átmenni, mert itt van forgalom rendesen.
2019. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miskolc mellett lakom, Miskolcon fogok vizsgàzni, de kisvàrosi az autós suli, ahova beiratkoztam. Nyilvàn csak Miskolcon vizsgázhatok, vagy Ózdon, hiába van mindenhol autós iskola.
2019. júl. 13. 13:10
 8/16 anonim ***** válasza:

# 5


Szeged az egy külön dolog... Több híroldal is foglalkozott már a dologgal, még sem változott semmi. Nemrég (max 1 éve) volt délmagyar cikk is mik mennek Szegeden. Szörnyű.

2019. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as igen, ez így van sajnos. :( Nemsokára megyek a második vizsgára, állítólag a 3. alkalomig ne számítsak semmire. 😂
2019. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézd. Ez a te előnyöd. Egy oktató akkor enged vizsgázni, ha tudsz is teljesíteni. Ezek szerint még nem.
2019. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!