Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire lenne ez okos és...

Mennyire lenne ez okos és helyes döntés? Veszekedés és öt év egyetem után egyik napról a másikra külföldön?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy a napokban durván összevesztem apámmal. A viszonyunk hosszú sztori, de vészesen rossznak soha nem volt mondható, viszont ez a veszekedés valami más volt, olyan dolgok hangzottak el, hogy úgy érzem nincs maradásom. Az öt éves egyetememet most fejezném be de az államvizsga még hatra... ami nagyon sok és nehéz sajnos. Viszont jó ideje gondolkodom külföldben, egyszerűen oda húz a szívem, az eszem és szükségem van egy környezet változásra is. És nyughatatlan természet vagyok... Konkrétan semmi pénzem, mivel még otthon élek és eddig csak az egyetem volt a feladatom. Viszont van kint egy ismerősöm Angliában.. és azt mondta hogy amíg össze szedem magam, találok munkát, pár hétig lakhatok nála. Most a kérdés az, hogy napi 8 óra munka mellett vizsgákra tanulni, majd hazajönni és levizsgázni lehetséges e, valamint milyen esélyekkel indulnék kint, így hogy nulla pénzem van kb? Rengeteg minden kavarog a fejemben, de legszívesebben a héten lelépnék és már repülő jegyet is néztem. Persze minden barátom ellene van és hogy nem érdemes... nem is tudom minek írtam ki ide, de talán véleményekre lennék kiváncsi, hogy akinek kicsit nagyobb rálátása van az életre, annak erről mi a véleménye :) köszönöm.

2020. márc. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire (nem lenne okos döntés). Szerintem te ezt pontosan tudod, csak fel vagy dúlva. Ha annyira rossz otthon a helyzet, inkább próbálj meg kolihelyet szerezni (akár külsősként).
2020. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A harag rossz tanácsadó, kérdező. Várd meg, míg lehiggadsz, és hideg fejjel tudod átgondolni a helyzetet.
2020. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!