Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy középiskolai tanév az...

Egy középiskolai tanév az USA-ban?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat érdekelne! A kamasz lányomat szeretnénk kiküldeni ha lehetőség van rá. Pár ismerősnél már érdeklődtem de ez is változó volt. Az nem teljesen világos, hogy van akinek utána évet kell ismételni és van akinek nem. Állítólag egy államon belül is változik, hogy kiad-e az ottani iskola a tanév elvégzéséről valamiféle oklevelet. Mondjuk ez az amit el szeretnénk kerülni mert már így is év vesztes.
2011. szept. 21. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A varost a Cambridge Egyetemrol erkezett professzorok neveztek el, az egyetem tiszteletere - ami nem okozna semmifele problemat, hiszen az Allamokban megtalalhato Moszkvatol kezdve Parizsig, Athenon at Budapestig mindenfele nevu varoska. Altalaban ezek kicsik, es nem sok vizet zavarnak, az itteni Cambridge viszont az MIT es a Harvard otthona (ami persze mi masrol is kaphatta volna a nevet, mint egy Cambridge alumnusrol; minden osszeer :), igy meglehetos ismertsegnek orvend, mindig odairva utanna (legalabbis az USA-n kivul), az allamra utalva, hogy MA. Ha meg ez lemarad, neha teljes a kaosz.


Mindenesetre sok sikert a lanyodnak, gyakorlatilag az orszag barmelyik reszere is megy, egy fantasztikus elmennyel lesz gazdagabb, ebben biztos vagyok!

2011. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!