Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Segítség kellene, ötletem...

Giovanni kérdése:

Segítség kellene, ötletem sincs hogyan tovább? o. O

Figyelt kérdés

2010 március 8.-án ki költöztünk Kanadába a családhoz.Ekkor

10. második félévében jártam már jócskán gyakorlaton.

Mára ott tartunk h hamarosan megyünk haza, itt Kanadában jártam iskolában de az itteni tanítási szint nevetséges.

Szóval most hogy ha haza kell mennem honnan tudnám folytatni a tanulmányaim(hányadiktól). Érdemes haza vinnem papírokat az itteni sulimból? Mi ként folytathatom a tanulmányaim különbözeti vizsgával? De több mint 2 évet be pótolni hogyan? Akármilyen iskolába jelentkezhetek vagy csak olyanba amilyenben voltam?


2011. dec. 14. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb talán, ha ugyanabban a suliban folytatnád, ahol annak idején jártál. és őtőlük kéne megkérdezni, hogy most mennyire elfogadható a kint szerzett tudás, vagy mennyire nem.


Sajnálom egyébként, hogy ilyen felelőtlenül, évközben egyszer csak "kivittek" Kanadába, most meg így évközbe "hazahoznak". Mert persze, külföldön tanulni jó dolog, meg minden, de ez most tipikusan a két szék közül a pad alá esete.

Én azért remélem, hogy különbözeti vizsgával vagy valamilyen módon megtudják csinálni, hogy ne kerüljön újabb 2 évedbe, mire eléred a magyarországi érettségit.

2011. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az a baj hogy azóta már nem érdekel az a suli más akarok lenni.
2012. jan. 3. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor pedig érdeklődj annál a sulinál, ahova menni szeretnél. De készülj fel, hogy minél jobban eltér a mostani választásod az eredeti sulidtól, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a tananyag pótlása bizony időveszteséggel fog járni.
2012. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!