Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék irodalmat tanulni...

Szeretnék irodalmat tanulni Cambridge-ben vagy Oxfordban. Melyik a "jobb"? 17/L

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy az UCAS rendszer csak az egyikre enged jelentkezni. Író szeretnék lenni és ezek az egyetemek érdekelnek igazán. Tudom, hogy eszméletlenül nehéz bekerülni bármelyikre, de kitűnő tanuló vagyok és imádom az irodalmat. Ezen a nyáron remélem sikerül megszerezni egy Cambridge Advanced nyelvvizsgát, ami mindkét egyetemen elfogadott.

Mit gondoltok mennyi esélyem lehet bekerülni és melyikre jelentkezzek egyáltalán?



2015. ápr. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Cambridge jobb de tenyleg nagyon nehez bekerulni
2015. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Oxfordba. Az sokkal jobb iskola de nagyon nehéz bekerülni oda.
2015. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megjelölni mindkettőt meg tudod. Ha van lehetőséged rá, menj ki nyílt napra, és nézd meg melyik egyetem szimpatikusabb számodra. Szerintem mindkettő jó, bármelyikbe is be jutsz be a kettő közül, szerintem nem számít.
2015. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindkettőt megjelölni (tapasztalat). Cambridge, mint egyetem jobb, de a humán szakok inkább Oxford felségterülete. Viszont utóbbiba nehezebb is bekerülni, elég soviniszták (meg szerintem nem normálisak, Rowlingot pl. nem vették fel.)
2015. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként külön író szak nincsen, latin, philosophy, classics, linguistics a cél? Próbálj bekerülni a nyelvi olimpiai csapatba, az a legkamubb olimpia a világon, mégis menőn hangzik
2015. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!