Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen külföldi egyetemek...

Milyen külföldi egyetemek vannak ahol gasztronómiát tanulhatok (főleg angol nyelven)?

Figyelt kérdés
Nem talàltam szinte semmit erről, segítsetek, köszönöm!

2015. aug. 26. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresgélj a ucas.com-on, ott a UK egyetemeket és course-aikat megtalálod
2015. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem azért nem találtál erről eddig semmit, mert gasztronómiát nem tanítanak egyetemen. Van max ez a turizmusi szak, de az sem nagyon jellemző az egyetemeken.
2015. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Turizmus van, az elég jellemző. Tourism Managementnek hívják. De ha inkább a gasztronómia érdekel, akkor inkább a vendéglátást javaslom, az Hospitality Management
2015. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tanítanak gasztronómiát, csak én nem akarok Spanyolországban tanulni.
2015. aug. 28. 11:15
 5/5 anonim válasza:

Szia :) Nem tudom hogy állsz a terveiddel es hogy mennyi idős vagy. En a gimnáziumi érettségi utan hospitality managementet szeretnék tanulni, elsősorban a Stenden University-n ami Hollandiában van. De van ilyen egyetem például Kanadában (Royal Roads), Ausztráliában (Blue Mountains), Svájcban (Les Roches) es Angliában is (Itt sok van).

Ha szeretnél erről beszélni akkor írj. Segítek. 17/L

2015. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!