Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Université de Montpellier?...

Université de Montpellier? Szeretnék erről az egyetemről érdeklődni. Vagy ha egyáltalán a városról, az ottani lehetőségekről és körülményekről bárki mesélne, azt is szívesen várom.

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék Franciaországban továbbtanulni az érettségi után, de elegendő anyagi forrás hiányából kifolyólag, szükségem lenne támogatásra. Számíthatok támogatott képzésre és kollégiumra kint?

Ahogy a neten olvastam Montpellier egy igazi egyetemváros. Tanár szeretnék lenni (nem Magyarországon), és úgy láttam, hogy az Univeristé Paul-Valéry Montpellier-n van tanári képzés. Nagyon tetszik az egyetem (az internetes tájékoztatás alapján), de nem tudom, hogy mennyire racionális terv az, hogy oda jelentkezzek. Jó tanuló vagyok, de tartok tőle, hogy ez nem elegendő azzal a hátránnyal szemben, hogy nem vagyok francia állampolgár, és hogy nem vagyok fizetőképes. Azonban erről a célomról nem szeretnék lemondani. Mit gondoltok erről?



2016. febr. 11. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Minden koltseg egy tanevre. Otthon fozos/menzan evos, olcso kis szobaban lakos, nem bulizni jaros, nem oltozkodos eletvitel mellett.
2016. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy igényeim, szóval simán kivitelezhető ez az életmód, de valószínűleg így is kénytelen leszek dolgozni.


Köszönöm a választ, ment a zöld! :)

2016. febr. 12. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!