Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen szintű német nyelvtudás...

Milyen szintű német nyelvtudás kell a Bécsi Egyetem nyelvi szakaihoz? (pl. : Japanologie)

Figyelt kérdés

Ha jól értelmeztem, akkor az alapképzéshez elég a B2-es német, de valóban elegendő ez arra, hogy el is végezzem?

Mielőtt írnátok: mivel nem vagyok Pesti lakos, és magamat kéne eltartanom, ezért sem az ELTE, sem a KRE nem lenne egyszerűbb megoldás.

Bár engem a Japanologie érdekel, de mivel (leszámítva vagy két szakot), a többihez is hasonló szintű nyelvtudás kell, ezért más nyelv szakkal kapcsolatos tapasztalatok is hasznosak lehetnek a számomra.



2017. nov. 16. 17:58
 1/1 anonim válasza:
Azt mondják NAGYON KELL TUDNI! Felsőfokkal menj ki, de elfogadjak egy b2 -es vizsgát is, azt hiszem ÖSD
2017. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!