Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » BSC diploma után milyen...

Mrizomszag kérdése:

BSC diploma után milyen ösztöndíj lehetőségeim vannak egy másoddiploma megszerzésére?

Figyelt kérdés
Jelenleg Kémia BSc diplomával rendelkezem, amelyet az SZTE-n szereztem meg. Belekezdtem az SZTE Vegyész MSc-be is, de az olyan retek sz*r, hogy nem akarom befejezni. Régóta érdekel az informatika, így úgy döntöttem, hogy szeretnék elvégezni egy ezzel kapcsolatos BSc-t. Elsősorban külföldben gondolkozom, hazai felsőoktatási intézménybe többé nem teszem be a lábam. Ha valaki tudna ajánlani megoldásokat, azt nagyon megköszönném. Gondolkodtam magánkézben képzésekben is, de azokra sajnos nem tudom finanszírozni.

2017. nov. 23. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nézegess olyan országokat, ahol eleve ingyenes a felsőoktatás.
2017. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!