Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliába mennék orvosi egyetem...

Vidy Szabii kérdése:

Angliába mennék orvosi egyetemre. Tudtok ajánlani könyveket, Bp-i tanárokat a felvételi vizsgákhoz? Ha ti is oda mentek hogy készültök? Vagy ha már felvettek titeket vélemények?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Úgy sem mész, akkor meg nem mindegy?
2018. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

első válaszolónak nem értem mi ez a rosszindulatúság

kérdező neked meg sajnos nem igazán tudok hasznos infóval szolgálni, habár én is orvosira jelentkezem, de nem külföldre😅

2018. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben tuti keresnék valakit facebookon, aki ott tanul és tőle kérdezném meg ,hogy mi milyen/hogy működik miből tanulnak :D Nem hiszem,hogy itthon bárki képben van a követelménnyel.
2018. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha még mindig ebbe az irányba tartasz, akkor írhatsz privit. Bár tanárokat nem tudok ajánlani, nem is értem, minek (?), de erősen fontolóban van, hogy megpróbálom. Idén jelentkeznél?
2018. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!