Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Itthon tényleg nem érdemes...

Itthon tényleg nem érdemes semmit tanulni?! Semmiben nincs perspektíva?

Figyelt kérdés

17 éves, érettségi előtt álló fiú vagyok, jövőre végzek a gimivel, így aktuális a kérdés, merre tovább.


Fontos: matekból részképesség zavar miatt felmentett vagyok - helyette föciből érettségizek, tudom, csomó szaktól elesek, de azok amúgy sem érdekelnének.


Ami engem érdekel, az a jogi kar. Ügyész szeretnék lenni kb. 2 éve. Azt mondja azonban mindenki, hogy azt sem érdemes manapság, mert telített a pálya, kapcsolatok nélkül semmire nem megyek, plusz nagy a korrupció Ügyészségeken is, amiről mondjuk semmit nem tudok, de tény, hogy sajnos az országunkban mindent átitat a korrupció.


A tanáraim, szüleim, felnőtt ismerőseim - akik mind diplomás, dolgozó emberek, egyöntetűen azt mondják, itthon semminek nincs értelme, érettségi után egyből menjek ki Külföldre.


Tényleg nincs itthon semminek értelme?



2019. jún. 20. 21:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

*Első mondatban a leszámítva az beleértve akart lenni.


Ezekkel jutsz valamire maximum.

2019. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!