Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem lenne megfelelő?

Melyik egyetem lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemzetközi gazdálkodás illetve a gazdálkodási és menedzsment szakok érdekelnek. Melyik egyetemen magas(abb) színvonalú az oktatás e két szakon belül? A BGE kizárva!

Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. aug. 10. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Corvinus, BME-GTK, ELTE-GTI
2019. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Corvinus, Pécs, ELTE, BME.
2019. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A Corvinus egyetemmel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy továbbra is lehet oda jelentkezni önköltségesre és ha igen, akkor ugyanúgy kb. 300 ezer Ft lenne egy félév?

2019. aug. 10. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
A Corvinust már magánalapítvány működtetetti, az állam már kivonult a finanszírozásbol, gondolom még kifutattja a még eddig képzéseit, de a jövőben nem lesz állami ösztöndíj csak a sajat egyetemi a legjobb diákoknak felmeno rendszerben. Kizart, hogy ennyi maradjon a tandíj
2019. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

5:

És szerinted több lesz vagy kevesebb a tandíj?

2019. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Bp: Corvinus, ELTE

Vidék: Debrecen, Szeged, Pécs


A hvg az oktatók értékelése szempontjából asszem Debrecent hozta ki elsőnek országos szinten.

2019. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nemcsak náluk lesz több sajnos. Akik bent vannak már azoknak nem. DE példaul megdöbbentő volt idén, hogy a természettudomanyok területén a matek fizika földrajz kémia szakok 500000 forint lett félévenkent Oké a legtöbben finanszírozottba mentek, de csak ez az összeg lesz a visszafizetés alapja, szemben azzal, hogy 1-2 éve nem volt 200000.
2019. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
16%

BP-en egyértelműen BCE, BME, ELTE hármas

Vidékieket nem igazán ismerem

2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a BME-t és az ELTE-t néztem csak kellene még egy egyetem a kettő mellé, a Corvinus igazán jó lenne de ha félévente félmillió lesz a fizetendő összeg akkor sajnos kilőve. Bár akkor mindegyik kilőve, már ami az önköltséges részt illeti.
2019. aug. 11. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a matek nem megy annyira, akkor inkább az ELTE-t válaszd, mint a BME-t. A BME-n nagyon szeretnek a GTK-n is szívatni matekból.
2019. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!