Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnök-infó bsc-vel lehet...

Mérnök-infó bsc-vel lehet proginfó msc-re menni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 22:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen különösebb oka nincsen, maximum azt tudnám mondani hogy amennyire csak lehet el akarom mélyíteni ezt az egészet. Nem akarok úgy járni pl, mint egyik ismerősöm, hogy elment programtervezőre, és olyan dolgokat kértek tőlük amikről még hallani sem hallott.

Biztos szeretnék lenni abban hogy az az alap amivel tanulnék, elegendő és erős alap. Nagyon nem vagyok biztos magamban, higy pontosan mit, hova, mikor, hogyan... Remélem értitek.

2019. aug. 19. 14:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Értem. Viszont így nem látom értelmét. Egyetemen mindent a nulláról tanítanak, így ismeretlen témakörökben teljesen érthető ha még nem hallott valamiről az ismerősöd.

Ez így csak évpocsékolás lesz, semmivel sem lesz több tudásod, mint egy olyannak aki egyből BSc-re ment.

FOSZK-ról mivel sok tárgyad elfogadják ugyanazon az alapképzésen, feltételezhetően ugyanazokat tanulod, csak nem 3 évig, hanem csak kettőig.

Javaslom egyből BSc-re menj, és online kurzusokkal és önálló tanulással mélyülj el a dologban, ne pedig FOSZK-al, ami igazából nem sokat ér, főleg ha mész BSc-re utána amúgyis.

2019. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. Alapvetően szoftverfejlesztőire mentem volna, de olyan szinten elvették tőle a kedvemet, hogy az hihetetlen. "OKJ-s képzés nem ér semmit." "A képzés díja 400k és 1.2mil között van." "Duális képzés nincs, bocsi." ... Már kialakulóban van a pánikbetegségem, hogy nem tudom mit, hogyan tanuljak, mivel helyezkedjek el, meg mit tudom én... Annyi de annyi hülyeség van a mai világban hogy hihetetlen.
2019. aug. 19. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!