Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli jogász szak milyen?...

Károli jogász szak milyen? Milyenek a tanárok, a követelmények? Mennyire nehéz? Minden érdekelne!

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon jó, gyakorlatias képzés, itt rendesen foglalkoznak veled, nem csak egy szám vagy mint az eltén. Sokkal humánusabbak a vizsgák is, itt nem csak a szivatásra mennek rá, meg arra, hogy mit nem tudsz. Itt normálisan van lehetőség kérdezni is, és nem csak a rongyrázás meg a nagyképűsködés megy, mint az eltén.


Remélem sikerült felsorolnom az összes közhelyet. :)

2019. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Megmondom őszintén, én 2 éve a Pázmányra jelentkeztem és csak pár ponton múlt, hogy oda nem vettek fel. Kicsit elvoltam keseredve, mert a 2 legjobb barátomat viszont a Pázmányra vették fel. Na de azóta nagyon megváltozott a véleményem. Nagyon szeretem a Károlit, ráadásul mind a két haverom azóta már ott hagyta a Pázmányt, mert egyáltalán nem érezték jól magukat. Károlin nagyon színvonalas az oktatás, nagyon jó, neves tanárok vannak, élvezetes tanórákkal, és a társaság is nagyon jó. Évente kétszer van un. tréning hét is, amikor kötelező választanod előre meghirdetett, de érdekes előadások közül, és azokon részt kell venned. Én minden héten tanulok, mert hetente vannak zh-k, illetve több tantárgyból is csak úgy lehet elérni a megajánlott jegyet, ha elérsz bizonyos százalékot az évközi zh-kon, vagy például ilyen esetben 20 tétellel kevesebből kell vizsgáznod. A tanárok rendesek, segítőkészek, de követelnek, rendszeresen kell kiselőadást tartani órákon. Szóval, én csak ajánlani tudom, ha ide jössz színvonalas oktatást kapsz és jó egyetemi hangulatot is.
2019. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. okt. 21. 11:01
 4/4 EVA800 ***** válasza:
Hany szazalek jut el a diplomaig ?
2019. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!