Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak? Nem tudok...

Minek tanuljak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú lesz.

Idén érettségizem. Kiskorom óta rendőr akarok lenni. De én már ezt nem érzem annyira. Tudom, hogy ez nem egy munka hanem egy hivatás.

Amit észre vettem, hogy egyre jobban távolodok el az Emberektől. Mármint nem érzem jól magam annyira a társaságukban vannak olyan emberek akikkel nagyon jól elvagyok de a a többségtől falra mászok.


Régóta foglalkozom kutyákkal. Jelenleg 3 kutyám van. Jól érzem magam velük. Szeretem őket tanítani, játszani velük foglalkozni velük. Naponta várom, hogy haza jöhessek a suliból és velük legyek.

Az egyik kutyám már 8 éve velem van.

Ez az egész úgy általános iskolában kezdődött mivel akkor egyáltalán nem voltak barátaim így hozzá menekültem.


Erősen gondolkodom azon, hogy érettségi után mikor maradok 5.évre (állattenyésztő technikus) elvégzek egy kutya kiképző tanfolyamot.

Emelett még egy kutya kozmetikus tanfolyamot is.


Később lehet tenyészteni is akarok majd kutyákat.


Ebből meg lehetne élni? Jó ötlet?



Ha ezt választom akkor valamilyen egyetemet is végezni akarok. Gondolkodom:állattenyésztőin vagy valami gazdasági szakon. (mivel abból jó vagyok és érdekel is)


2019. okt. 26. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél méhész vagy juhász, esetleg molnár.
2019. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet. Nem a világvége, ha nem keresel mindjárt milliókat. Mindegyik ilyen szakma ér valamit. Amikor pont programozókkal vagyunk tele, akkor élelmiszeriparis kell.
2019. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az a legjobb ha azt csinálod amit szeretsz.Én például egyáltalán nem irigylem azokat az embereket akik minden reggel rohannak a munkába főleg ha nem is szeretik csak a pénzért csinálják.
2019. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!