Sikerülhet szerintetek?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, hogy orvos szeretnék lenni. Van 4 hónap májusig, lehetetlen felkészülni? Bioszból és kémiából van egy középszintű tudásom kb. De félek, mert 20 éves vagyok és mindenképp szakot szeretnék váltani szeptembertől, de ha nem jön össze az orvosi, nincs másik olyan, amihez jó lenne a biosz kémia és tetszene is. Két dilemmám van

1, biosz kémia emelt és orvosi(80%nak kéne lennie)

2, matek emelt és valami infós vagy gazdasági szak.

Kicsit aggódom, mert úgy érzem, a kémiához teljesen h*lye vagyok és nem látom át az összefüggéseket.4 hónap alatt nehezen lenne 80. Ha nem vesznek fel orvosira, ötletem sincs, hogy mit kezdhetnék a biosz kémia emelttel.

Szerintetek megéri kockáztatni, vagy inkább matek emeltre jelentkezzek?



2019. dec. 13. 18:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és egyikre sem készültem rendesen csak jártam órákra. Ezért merek reménykedni, hogyha beleadnék mindent sikerülhetne. Csak ismerem magam és elég hülye vagyok a kémia számoláshoz. Tök evidens dolgokat is el tudok rontani néha. A középszintű érettségik megoldása elég jol ment, ezérz irtam középszintű tudást
2019. dec. 16. 17:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni, el kell kezdeni, el kell menni tanárhoz. Nem tudom milyen szakra jársz, de nekem egy-egy félévben sokkal komolyabb mennyiséget meg kell tanulni, mint az érettségi, ha a saját szakodon képes vagy tanulni, akkor erre a két tantárgyra is képesnek kell lenned.
2019. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mi lett végül ? :)
2020. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Biosz 76%

Kémia 69%

2020. jún. 7. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!