Sikerülhet az orvosi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most érettségizem majd májusban emelt biosz+ kémiából

Ha most nagyon ráfekszem, szerintetek sikerülhet?

Orvosisok, ti anno mikor és hogyan tanultatok? Bármilyen tipp, tanács jöhet!!!

Bioszból nem a nulláról indulok, gimiben bioszos voltam, viszont a kémia nagyon nehezen megy, attól rettegek. Valami tipp?



2018. nov. 6. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem ártott volna magántanárhoz járni felkészítésképpen.
2018. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kémiából jártam tavaly, bioszból is.
2018. nov. 6. 20:51
 3/12 A kérdező kommentje:
idén is megpróbáltam, nyilván sikertelenül:(
2018. nov. 6. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne sikerülhetne?


Orvosin a gimis kémiaianyagnag megfelelő mennyiséget kb. két hét alatt tanultunk meg.

2018. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem jártam magántanárhoz egyikből sem, de sokat tanultam rá. Már nyáron elkezdtem a számolások gyakorlását kémiából, majd évközben ismételtem az előző éves anyagot, így már érettségi írásbeli előtt csak 1-1x átolvastam az anyagokat. (Na meg időre megoldottam az összes fennlévő emeltet, majd leellenőriztem.)
2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, jöhetnek még!!
2018. nov. 6. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Jól értem, hogy már nem jársz suliba, és csak kémiából + bioszból érettségiznél?

Akkor még bőven sikerülhet, nem vagy lemaradva. Suli mellett már kicsit neccesebb lenne, de még akkor is azt mondanám, hogy összejöhet.

2018. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen így értettem. köszönöm szépen!:):)
2018. nov. 7. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy sikerülhet. A biosz és kémia emelttel kapcsolatban is azt tanácsolom, hogy amikor tanulod a tananyagot, folyamatosan, tematikusan oldj meg hozzá érettségi feladatokat. Én is kihagytam egy évet, és ezzel a módszerrel készültem fel az újabb érettségire. Sok sikert! :)
2018. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!:))
2018. nov. 9. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!