Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készülhetnék fel...

Hogyan készülhetnék fel eredményesen az emelt szintű biológiaérettségire?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de kíváncsi vagyok, mit mondotok. A sulimban bioszból a középszint alsó határát vesszük, mert az osztály nagy része abból is épp nem bukik. Én mindig átnézem utána a mozaikos könyvet, de mégis úgy érzem, nem tudom emelt szintre hozni magam :(

Azt, amit órán veszünk, azt biztosan tudom, kicsit többet is, de valamiért nem marad meg az emelt szint, vagy nem látom úgy át, nem tudom mi baj lehet. 10.-es vagyok, 12.-ben ősszel szeretnék biológiából érettségizni.

Hogyan tanuljak? Köszönöm segítségeteket.



2019. dec. 28. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link] biologia-bejegyzesek/milyen-konyvekbol-lehet-felkeszulni-a-biologia-erettsegire/


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] biologia-bejegyzesek/hogyan-lehet-felkeszulni-a-biologia-erettsegire/


[link]


[link]


[link]


[link] biologia-bejegyzesek/leggyakoribb-hibak-biologia-erettsegire-keszuleskor/


[link]


[link]



Ezeket a linkeket nézd át jó alaposan, nem véletlenül linkelgettem őket ide. :D Sok sikert kívánok az érettségidhez! :))

Egy sorstárs

2019. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!