Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem érettségi...

Emelt történelem érettségi felkészülés?

Figyelt kérdés

Én már nem vagyok gimis de szeretnék emelt töri érettségit tenni ez a könyvet megéri megvenni? Történelem érettségi témavázlatok II. Emelt szint

B. Mátyus Gyöngyi - Bori István

Jó könyv? segít felkészülni?



2019. dec. 29. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb. Tapasztalatból mondom.
2019. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És sokat segít ha szorgosan készül belőle az ember lehet jó eredményű vizsgát írni?
2019. dec. 29. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de azt tudatosítanod kell, hogy ez a könyv "csak" VÁZLAT.
2019. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vázlat csak kérdezem hogy aki használta vannak vele jó tapasztalatai segít a felkészülésben?
2019. dec. 29. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
én végül csak közepezem, de minden emeltre készülő osztálytársam ezt használja. A bátyám is ebből tanult az emeltre, ő is dicsérte.
2019. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2019. dec. 29. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem használhatatlan, és fölösleges.

Túl röviden foglalkozik a témákkal és nem tér ki a kisebb részletekre.

Igazából csak egy jófej töritanárra van szükség aki nagyjából vágja az emelt érettségi hivatalos/nem hivatalos menetét.

Szerencsém volt hogy az osztályfőnököm készített fel, és első szava volt hogy előre megírt séma vázlatokra rá se nézzek, ha jobbat akarok egy közepes eredménynél.

Meglett az emelt 5ös töri tavaly, de ha nem segített volna valószínüleg nem tartanék ott ahol vagyok.

Egyszóval, különtanár, semmiképpen sem vázlatkönyv. Persze ez személyes vélemény.

2020. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ment a zöld kéz :)
2020. jan. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!