Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemtudom minek menjek továbbb,...

Nemtudom minek menjek továbbb, szakra vagy gimiben maradjak? Mind a kettőn gondolkozok, csak nemtudom hova, még kedvet sem kaptam bármihöz is.

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:48
 1/4 anonim válasza:

A gimnázium általánosan készít fel az egyetemre és akkor jó ha semmi ötleted milyen szakma tetszene. Ha tudod hogy mondjuk a humán vagy a reál tárgyakat kedveled akkor vannak tagozatos gimik.

Viszont én személy szerint örülök hogy szakgimibe kerültem, mert így érettségi után plusz egy év és lesz egy olyan szakmám amivel el tudok helyezkedni. De felkészít az egyetemre is ha azt szeretném.


Nézz körbe hogy milyen szakgimik vannak elérhető közelségben és hogy azok közül tetszik-e bármelyik, el tudod-e magad képzelni azt a szakmát dolgozva. Ha nem akkor maradj gimiben, ha van egy szakma ami bejön akkor menj oda.


Plusz én a szakközépiskolát nem ajánlom mert nem ad érettségit, így el vagy vágva az egyetemtől. De ha nem erősséged semmi akkor egy szakközép is jobb mint a semmi.

2020. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem
2020. márc. 7. 14:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen itt a környéken nincs nagy választék és messzebbre nemtudom hogy tudnák e járni..Lehet hogy elmennék rendörnek mert mégis csak érdekelnek a kutyák,fegyverek,a rendet is szeretem.Viszont itt szlovákiában biztos jól kell a szlovákot tudni és hát nekem nem annyira megy.Programozón is gondolkozok de nemtudom mennyire tudnám..sajnos ilyen.
2020. ápr. 19. 20:49
 4/4 A kérdező kommentje:
És még nagyon érdekel pl. A játékok,biciklizés,futás,sport..állatok. de ezekböl gondolom sok válszthatnék nincs.
2020. ápr. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!