Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ügyvéd, rendezvény szervező,...

Ügyvéd, rendezvény szervező, légiutas kísérő, vagy tanár?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb állás? 16/l
2020. máj. 2. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha penzt akarsz keresni akkor ugyved.
2020. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ugyanezt kérdezted már egyszer.
2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg is találtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Minek kell újra kiírni?

2020. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha igen? Ne is haragudj, de neked az miért baj ha feltettem mégegyszer? Hol fáj ez neked? Szerinted én nem tudom hogy egyszer már megfogalmaztam egy hasonló kérdést? Miért is ne tehetném, ezért van ez az oldal. Gondoltam, hátha így eljut több emberhez, több tanácsot, véleményt hallgathatok meg.. Figyelj, értem én hogy ennyire unatkozol, de kérlek ne itt oszd az észt feleslegesen.. A végén még nem marad neked:)
2020. máj. 3. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert szabályellenes kétszer feltenni ugyanazt. Csomó választ kaptál ott, de ha nem elég, ki lehet emelni a régi kérdést újra.

Jelentettelek.

2020. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!