Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a mai emelt...

Mit gondoltok a mai emelt biológia érettségiről?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire ment? Milyenre saccoljátok? Szerintem meglehetősen nehéz volt az idei. Meg furcsáltam, hogy az esszé feladatban, nem volt emberrel kapcsolatos téma idén.

2020. máj. 13. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10. vagyok, szerintem 400 pontom se lesz :/
2020. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem voltak benne nagyon genyó kérdések, mintha direkt arra mentek volna h félreértsék az érettségizők... Belefutottam néhány dologba, amit egyébként tudtam volna, csak idióta volt a kérdés megfogalmazása🤦‍♀️ így a megoldókulcs alapján kb 70 pontom lesz, nem vagyok vele túl boldog.....
2020. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem csak az lepett meg mennyire nem a tudást díjazták benne,hanem a szerencsét és a tippelést, de nem panaszkodhatok nekem nagyon jól sikerült 90%+ re számítok. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy amikben nem voltam biztos mind jó lett.
2020. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hova adtátok be a jelentkezést?
2020. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Pest, Szeged, Pécs, Debrecen, ebben a sorrendben.
2020. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Pest, Szeged, Debrecen, Pécs, fogorvosi
2020. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!