Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri manapság közlekedésmérn...

Megéri manapság közlekedésmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

Milyen munkakörbe helyezkedhetnek el a közlekedésmérnökök?Mit csinálnak?


Műszaki logisztika specializációval milyenek a lehetőségek?



2020. júl. 2. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 2 közlekes ismerősöm is gépész mscre ment kredit pótolgatassal. Jóval több lehetőségük lett ezáltal. Személy szerint, ha a fizetés maxolása a cél, az ilyen kifejezetten közlekes állami cégeket jó messzire elkerülném. Persze ez csak az én saját véleményem.
2020. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Első jól írja, közlekes diplomával leginkább állami cégeknél (BKK, MÁV stb) fogsz tudni elhelyezkedni, értelemszerűen az ezzel járó állami szférára jellemző fizetéssel. Szerintem nem éri meg, csak ha éjjel-nappal buszokkal/vonatokkal/úthálózatokkal álmodsz.
2020. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem éri meg.
2020. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
16%

Közútkezelőknél is van lehetőség. Egyébként én januárban fogok végezni, mint Bsc-s közlekedésmérnök és közlekedésmérnök Msc-re is fogok menni.

De szinte csak azok tudják megérősen kamatoztatni a közlekedésmérnök tudásukat, akik nagyon szeretik, amit csinálnak. Különben egyetértek a fentebb szólókkal. Ha csak az a cél, hogy megérje elvégezni az egyetemet, akkor nem ajánlom. :D

2020. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem éri meg vannak hasznosabb mérnök szakok.
2020. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!