Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudom, hogy ez helyzetfüggő,...

Tudom, hogy ez helyzetfüggő, de az egyetemen mennyire szoktak puskázni azok, akik bár tanultak de fogalmatlanok?

Figyelt kérdés
Ha valaki készült az egyetemen, viszont így se megy neki valami, van, hogy átjut puskázással? Akár saját, akár más megoldásával. Mondanátok történeteket? Lebukásról és sikerről is. Tudom, ez helyzetfüggő.

2020. aug. 25. 18:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

*ZH időszakban hajnali 2-3-ig.


Valahogy elnyomtam. :D

2020. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

27-es vagyok.

BME. Bejártam gyakorlatokra, otthon foglalkoztam vele, kivéve az A3-nál, de az necces is volt.

Szerintem, ha oldogatod otthon óra után, amit a tanár kiad, akkor nem kéne, hogy baj legyen. Nekem csak az volt a baj, hogy elúsztam lelkileg. Előfordult, hogy bukott le ember, de az speciel más tárgy volt, ilyen előfordul, ha nem figyel oda. Soha nem buktam le személyszerint, lehet puskázni egyetemen szerintem simán, de nyilván ésszel. Azért tanulj, nem old meg mindent a puska.

2020. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
tanulni akarok, csak ha akkor is kevés lenne a tudás.
2020. aug. 25. 22:39
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Igazat adok annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy nagyon kevés idő van a feladatokra. Nálunk legalábbis tényleg ilyenek a vizsgák (matek szak). A lineáris algebrát nagyon megtanultam, értettem is, gyakoroltam is, nem tudtam volna jobban felkészülni. Aztán annyira szűkös volt az idő, hogy megszívtam (egy jegyet veszítettem). Számelméletből is kicentizték nagyon, de ott mákom volt, az utolsó másodpercben befejeztem a feladatokat. Ha puskázásra vagy külső segítségre lettem volna rászorulva, az már csak ezért sem ment volna.
2020. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
37%
Nem fog menni, mert nem lesz időd. Úgy képzeld el, hogy van 6 feladat 60 percre, de az átlagos megoldásukhoz 120 perc kéne egy diáknak, akinek nincs a kisujjában. Viszont tanult, tudja az anyagot, így végez mondjuk 4 feladattal. Pont megvan a 2-es vagy 3-as. Senki nem fog ott neked segíteni, mindenki a maga bajával lesz elfoglalva. Ne puskázz, mert a BME pont olyan ahol szívfájdalom nélkül kirúgnak.
2020. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!