Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri második diplomaként...

Megéri második diplomaként elvégezni az állatorvosi egyetemet?

Figyelt kérdés

A SOTE-n végeztem ápoló szakirányon 2 éve. Kezd elegem lenni a magyar egészségügyből. Ezt a helyzetet, ami most van, hagyjuk is.

Szóval elgondolkodtam az állatorvosi egyetemen. 32 lennék, mire befejezném. Megéri a belefektetett energiát?


2020. okt. 16. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Vannak első évfolyamon 25-6-7 éves évfolyamtársaim, de meglennének még a finanszírozott féléveid?


Miért nem csak állatorvosi aszisztensit csinálsz?

2020. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri. Ha sima orvosit mondtál volna, akkor azt mondanám, hogy nem, de az állatorvosi egy nagyon jól hasznosítható, kombinálható papír akkor is, ha nem kifejezetten orvosként akarsz dolgozni, hanem akár az agráriparban is.


Amit át kell gondolni, az az anyagiak. Idehaza ez az egyik legdrágább képzés. Ha korábban államin voltál, akkor valószínűleg több milliós lesz a tandíjad.

2020. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"32 lennék, mire befejezném. Megéri a belefektetett energiát?"


Áldozatokkal jár, gyakorlatilag kizárt, hogy saját jövedelmed legyen a szak befejezéséig, hiszen teljes embert kíván? De hogy megéri-e? Ebben teljesen biztos vagyok. Nem lesz könnyű kibírni, de ha sikerül, számíthatsz rá, hogy sokszorosan megtérül. Remek szakma.

2020. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!