"Mi legyek ha nagy leszek"?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a Fizika. 10. osztályos vagyok és jövőre fakultáció.

Nagyon jó vagyok fizikából, annyira, hogy én korrepetálom az osztályt, és 7. óta dicséretes vagyok belőle. Matek is megy (4,5), Kémia is (5). Ez a három(+informatika) tantárgy érdekel csak a többi annyira nem.

Tudom sablon kérdés, és nekem kell eldönteni mivel foglalkoznak, de tudnátok olyan munkát írni, ahol a fizikával foglalkozik, jól keress?



2020. nov. 8. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

A mérnöki szakokra nagyon kell a matek-fizika és jól keresnek.

Mérnök-infón egyik legjobb a várható jövedelem, erős a fizika és az informatika, de persze matek is. De ez csak egy példa.

Konkrétabban mi érdekelne?

2020. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő
2020. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csillagászat, Mechanika(sebesség, erő , hőtágulas, 7. és 9.-es tananyag) Kvantumfizika(ez 11.-ben lesz).

A fizika elektrosztatikai része annyira nem, de azt is szeretem.


Mérnöki szak érdekelhet, de nem tudom pontosan mit csinál egy mérnök. (Nem szeretnék épületeket tervezni, és rajzolni)

2020. nov. 8. 14:55
 4/4 Tom Benko ***** válasza:

"jól keress"

Nem csodálom, hogy nem tudsz dönteni.Mi sem tudjuk, hogy hét év múlva, mire kijárod az egyetemet, milyen munkák lesznek és mekkora juttatásokkal. Legegyszerűbb: azt csinálod, ami a legjobban megy, amit a legjobban szeretsz, és élvezed az életet. A fizetés meg olyan, amilyen - majd elválik.

2020. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!