Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hagyjam ott az egyetemet?Elege...

Hagyjam ott az egyetemet?Elegem van..

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre (Mke,igen..)


Hogy ez tök jó lesz nekem,mindig is ez érdekelt,tehetséges vagyok szóval meg van hozzá mindenem.


De én nagyon nem láttam át,hogy mire adom a fejem..proli családból, a semmi közepéről jelentkeztem..úgy voltam vele,hogy majd max ott hagyom max 3év után..mert az világos számomra,hogy ez nem lesz egy versenyképes diploma..el akarok menni majd egy okjre amin olyan szakmát szerezhetek amivel el tudok helyezkedni.

De én csak most tudtam meg,hogy azért is fizetnem kell ha kiiratkozom...ez az összeg nagyon megvágja az embert?Van itt valaki aki a közepén hagyta ott az egyetemet?

Kifizette ezt?


Majd szakmát tanult..

Nem akarok még harminc évesen is árut feltölteni meg kasszázni csak mert itt nincs piaca annak amit szivesen csinálnék.

De nekem 5év az túl sok.


Szerintetek?

Ez az első félévem,nagyon nem azt kaptam amire befizettem a vírus miatt..maradnék még pár évet,mert amit láttam eddig belőle az tetszett



2020. dec. 3. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 1,5 után akartam abbahagyni. Nagyon kivoltam akkor borulva, 0 motiváció 0 kilátás arról, hogy mi lesz velem végzés után.

Szerencsére csak passziváltattam. Februártól folytatom de már egy másik szak mellett (közben elkezdtem).

Én azt javaslom ha tetszik és még nem vagy biztos akkor inkább legyél passzív féléven és addig áttudod gondolni :)

2020. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!