Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak éri meg leginkább...

Med17kas kérdése:

Melyik szak éri meg leginkább elvégezni politológia, nemzetközi tanulmányok vagy pszichológia?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pszichológiai magánpraxisnak van valami jogszabályi követekménye? Vagy diplomával az lesz maszek, aki akar? Mert láttam japán tehetségtelent már sajnos, aki elkért min. 15 ezret, de semmit sem ért.
2021. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11: Már hogy ne lenne, a kamara elég rövidre fogja a pórázt. És azt mondom, hogy szerencsére. Persze, van selejt a szakmában, de lehet indítványozni kivizsgálást viszonylag könnyen.
2021. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok. Pszichóra járok. Persze, hogy van követelménye, szép is lenne, ha nem lenne, azért valóban elég sok nem oda való személy bekerülne.. meg ezért kell amúgy az elején szupervízió, meg aztán csoportos terápiáknál a későbbiekben is, mert sajnos ezek nem olyan esetek nagyrészt, melyeket csak egyféleképpen lehet megoldani és lehet pont az fog segíteni, hogy egy másik ember egy tök más nézőpontból tanulmányozza a dolgokat. Egyébként úgy hallottam (nem tudom mennyire igaz, mert még csak az alapszak végénél járok), hogy azért a klinikai szakképzésre megválogatják, hogy kiket vesznek fel, szóval már eleve ott van szűrés és a legtöbb munkakör betöltéséhez meg úgyis kelleni fog előbb-utóbb a szakképzés is
2021. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!