Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemet választanátok?

Melyik egyetemet választanátok?

Figyelt kérdés
Gépész,technikus,CNC esztergályos,CAD-CAM programozó szakmákkal.
2021. jan. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem adja magát, hogy gépészmérnökire menj :)

Ha teljes időben szeretnéd/tudod csinálni, akkor azt mondanám, hogy BME, ha levelezőn, akkor Győr vagy Óbuda lenne a javaslatom.

2021. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szinte 95%-ban ki van töltve a jelentkezésem,csak minél több megerősítést ,tanácsot szeretnék.

Teljes időben szeretném.Győr és Óbuda a favoritok között,duális képzés az elképzelés,-viszont kicsit félek Győrtől... "állítólag" a szélrózsa irányába mindenfelé szétszórják az embereket gyakorlatra,-bizony még messzebb is.

Jogsim,autóm nincs,és-bár lehet,hogy "kakukktojás" vagyok,-nem is érdekel különösebben a vezetés,így talán nem vagyok eléggé mobil.

2021. jan. 15. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyakorlat nem úgy működik, hogy szétszórnak, aztán vagy be tudsz oda járni, vagy nem. Tudtommal Te keresel magadnak gyakorlati helyet, ami neked is elfogadható, meg ők is tudnak/hajlandóak alkalmazni téged mint gyakornok. Duális képzésnél tudtommal ez ennyiban más, hogy ott van egy lista, akikkel szerződött az egyetem, és azok közül lehet választani. Győrben azért elég sok ipari cég van, szerintem ha az országban valahol, ott biztosan találsz a közelben olyat, ahova tudsz menni. Ha meg csak ettől tartasz, menj sima képzésre, és akkor az egyszeri 6 hetes nyári gyakorlatot kivéve biztosan nem kell ettől tartanod. (Én BME-re jártam, és aránylag simán találtam gyak.helyeket, BSc-sre Budapesten koliból jártam be, MSc-sre meg otthonról, Szombathelyről, mindkettő sima volt autó nélkül .)
2021. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!