Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az ELTE-BGGYK gyógypeda...

Milyen az ELTE-BGGYK gyógypedagógia alapszakja?

Figyelt kérdés

#gyógypedagógia #pedagógia #gyógypedagógus #ELTE-BGGYK #gyógypedagógia szak #Eötvös Loránd Tudományegyetem Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
2021. jan. 17. 12:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ösztöndíjakról pedig még annyit, hogy a rendszeres szociális és tanulmányi ösztöndíjakon kívül lehet a Klebersberg ösztöndíjra pályázni, Erasmusra menni egy szemesztert/szakmai gyakorlatot partneregyetemen tölteni. Egyébként aki elég szemfüles, nagyon sok jó külföldi nyári egyetem, kutatási lehetőség van, én első évesként is kiutazok. (ELTE BGGYK Nemzetközi Iroda) Szerintem remek dolgokat kínál az egyetem, egyetemen kívül tudsz önkénteskedni is ami nekem hatalmas kezdő tudást jelentett szakirányválasztás előtt.

Az ELTE-n alapból is elég korrektek az ösztöndíj lehetőségek (amennyiben jogosult vagy rá)


Egyébként #10-es válaszoló: Logopédia mellé nem választhatsz, az egy szakirányú.

2021. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan kérdésem lenne a Bárczis gyógypedagógiával kapcsolatban, hogy mennyire lehet nehéz az auti-szomato szakpár? Ha minden jól megy először töritanár leszek és így a TANAK nem feltétlenül szükséges. Ez a 2 szakirány érdekelne még.
2021. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Fősuli/egyetem előtt lesz már egy gyógypedagógiai asszisztens végzettséggem.
2021. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, írtam egy külön választ a kérdésemmel:-)
2021. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha megcsinálom a tanító szakot (Ember és társadalom) valamint lesz egy töritanár végzettségem, akkor utána a gyp-nél lehet egy szakirányt csinálni?

Elsősorban TANAK vagy Autira gondolok de a szomato is érdekel, ahogy korábban írtam.

2021. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

[link]


410 feletti pontátlaggal elég jó a kar, 98%os nyelvvizsga arány

2021. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit gondol a Bárczi Szomato-tanak szakpárjáról?

Nyilván az összes szakirányon húzós az anatómia és a pszichológia, de kíváncsi lennék, hogy kinek mi a véleménye.

Korábban már érdeklődtem az auti-tanakról, ez lenne a másik szóba jöhető opció.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tudja valaki, hogy milyen gyp levelezőn a szomato? Lassan az érettségi közelében vagyok és ahogy korábban is felmerült a kérdés auti-tanak, szomato-tanak szakpárokban gondolkodom. 3-ik opció: auti-szomato, de tanakosat jobban szeretnék.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
A szaktársaimon azt látom az auti-szomato gyilkos! Mármint nehezek, a szomato nagyon nehéz szak, tele anatómiával és gyakorlattal,ettől függetlenül szeretik:)
2021. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is hasonlókat mondtak, előtte csinálni akarok gyp. asszisztensit és osztatlan tanárit (magyar-töri) ezért nem igazán látom értelmét tan.ak.-al párosítani és ez a két szakirány érdekel a legjobban 😊 de mivel levelezős leszek, így jól át kell gondolni... 🙂
2021. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!