Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Etika (középszintű) érettségi?

Etika (középszintű) érettségi?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni és 5.tantárgyként az etikára gondoltam. Azt hallottam hogy könnyű mert csak projekt készítés / előadás a feladat. Ez igaz? Aki esetleg ebből a tárgyból érettségizett le tudná írni nekem hogyan zajlik egy ilyen, és hogy mik a tapasztalatok?


(Mielőtt valaki azt írná hogy vicc az egész és hogy nem megyek vele semmire, elmondom, hogy nem tervezek egyetemre menni így nincs jelentősége hogy mi legyen az 5. választott tantárgyam.)


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. jan. 19. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szidni kell a búzikat. Tuti ötös.
2021. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tanultál két évig etikát? Ha nem akkor osztályozózni kell. Ezt követően projekt+napló vezetés a projektről ezt majd elő kell adni. Illetve itt is vannak tételek ugyanúgy szóban is, a projekt az írásbelit váltja ki nem a szóbelit. A projektet akkor kell majd bemutatni amikor szóbelizel, de hamarabb le kell adni. Ennek minimum terjedelme 12-15 oldal. Illetve 20 szóbeli tétel van ebből is húzni kell.
2021. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen etikából az érettségi, de infót ajánlom neked, elég egyszerű, csak az adatbázist kell magadtól tanulni úgymond, de ha nem számít a jegy az se gáz :D
2021. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általánosban már tanultam, gimiben csak ebben a tanévben lett etikánk. Azt még nem tudom hogy 12.ben lesz e.
2021. jan. 19. 20:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Informatikára gondoltam először,de az baj hogy messze áll tőlem.
2021. jan. 19. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugi, infó analfabéta vagyok, ősszel érettségiztem 96%ra.. nincs lehetetlen :D wordben szerkesztgetni sztem bárki tud
2021. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az általános nem számít. A középiskolában kell 2 evig tanulni.
2021. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is a word-del van problémám hanem sokkal inkább a többi részével. Exel,access,weblapszerkesztés ezek nehézkesebbek számomra.
2021. jan. 19. 21:28
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy sajnos jövőre nem lesz már etikánk. Így akkor csak osztályozóval tehetek érettségit?
2021. jan. 19. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
excelre szerintem rá lehet érezni (jobb matekos vagyok, szóval nekem valahogy könnyen ment), acces tényleg nehéz, de nem sok pont, weblap meg nagyon régóta nem volt, talán 5 érettségiben volt bent idáig
2021. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!