Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi, fogorvosi vagy gyógysz...

Orvosi, fogorvosi vagy gyógyszerészet a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Mindhárom terület érdekelne, nem tudom, hogy melyiket jelöljem meg első helyen. Inkább a végzés utáni lehetőségekre vagyok kíváncsi, de a képzésekről is jöhet bármi.:D
2021. jan. 24. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én fogorvost választanám, ha újra felvételiznék, a pedagógia helyett. Fogorvosok nagyon jól keresnek, de előtte jó sokat kell tanulni.
2021. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Gyógyszerész. Csak sajnos soha nem lesz annyi pontom, hogy oda bekerüljek.
2021. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelműen a gyógyszerész; pénz, önálló vállalkozási lehetőség, nyugodt, kiszámítható életvitel, betegekkel való kapcsolat stb.

De elég különböző a 3, azt válaszd, amelyik életformában a leginkább el tudod képzelni magad.

2021. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
+1 gyógyszerész.
2021. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Fogorvos.
2021. jan. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia. Szerintem mindhárom nagyon jó választás de nem minden embernek egyformán. Először is el kell döntened mit akarsz az életben. Gondold végig mit csinál egy orvos, akarod-e azt az életet élni.Ugyanígy a másik kettőnél. Mindháromnak vannak negatívumai és pozitívumai is de elég komoly szakma/hivatás mind és tudnod kell mit vállalsz mikor jelentkezel.


Egyébként én orvosin vagyok és imádom. Nagyon nehéz ez tény, de engem visz előre az hogy minden oldallal amit megtanulok akár 1 ember életét is majd megmenthetem vagy jobbá tehetem. Ha ez neked is motiváció lehet akkor az orvosi jó választás lehet.

2021. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!