BGE - KKK vagy ELTE - GTI?

Figyelt kérdés

Szeretnék nemzetközi gazdálkodás levelezőképzésre jelentkezni, és ez a két egyetem is indítja ezt a szakot.

Melyikre lenne érdemesebb jelentkeznem?

Kicsit félek, hogy ez ELTÉNEK nem a gazdaságtudomány az erőssége, és többre értékelnék a cégek a BGE-t. Viszont most végeztem a PSZK-n, és hát őszintén kicsit kiábrándultam a BGE-ből. Persze lehet, hogy más karon másképp mennek a dolgok.


Érdekelne a véleményetek, tapasztalataitok. :)

(Az olyanokra nem vagyok kíváncsi, hogy miért ez a szak, hülyeség stb stb.)



2021. jan. 27. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

BGE-n csináltam az NG-t, igaz nappalin.

Nem tudom pontosan miért ábrándultál ki. Én is kiábrándultam, a vége felé már nem szerettem kijárni, de knrva jó volt utána a kezdőfizum, nagyon neves céghez kerültem, és irtózatosan gyorsan találtam munkát, ezért utólag pozitívan gondolok vissza rájuk. Van ez a "közhely" hogy lehet, hogy a rangsorokban nem szeretik a BGE-t, de a munkahelyek igen. Én ezt csak megerősíteni tudom , nagyon pozitív csalódás a harmadéves koromra kialakult véleményemhez képest. Tényleg sok félfogyatékos szerencsétlent fölvesznek, de azok eltűnnek hamar.

Ha megosztod velem (akár privátban is), hogy mi miatt "ábrándultál ki" a PSZK-ból, nagyon szívesen segítek, hogy hasonló jelenségek előfordulnak-e a KKK-n.

2021. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!