Mit csináljak? Egyetem.

Figyelt kérdés
Most lett vége az első félévnek, minden vizsgám meglett, de embertelen szenvedés ez az egyetemi szak(jog). Nem nekem való, száraz, élvezhetetlen. Mit tudnék most tenni? Az egyértelmű, hogy itt akarom hagyni, de hova tovább? Másik szak nem vonz, egyedül az informatika, de a matektudásom az kétséges, hogy elég lenne, még ha fel is vennének. OKJ-n gondolkodtam, viszont nem tudom, hogy egy jobb akár infós, vagy műszaki OKJ/tanfolyam megéri e a beleölt pénzt? Valamilyen szinten örülök annak, hogy ilyen "hamar" sikerült belátnom, hogy ez nem az én pályám, nem tudom elképzelni magamat ebben az irányban, viszont a váltás az elég nehéz lesz így. (18 éves vagyok).

2021. jan. 27. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Már nincs okj.
2021. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a jogi pályába százszor több pénzt ölnél bele. Ha már az első félévben kibukott, hogy nem szereted és nem bírod ezt, minél hamarabb hagyd ott. Passziváltasd a féléved, szeptemberig lesz időd gondolkodni. Szerintem azt csináld, amihez kedved van.

2021. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!