Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek lehetséges 0ról...

Szerintetek lehetséges 0ról felkészülni emelt bioszra és emelt kémiára?

Figyelt kérdés

Én már érettségiztem 2 éve.

Középsuliban 5ös voltam kémiából, nagyon jól ment.

bioszból a tanárom rettentően rossz volt, így nem sok mindent tudtam belőle, de azelőtt (általánosban, tudom régen volt stb.) nagyon jól ment a biosz, mert a tanár is jó volt.

Na már most a tudásom mindkettő tantárgyból eltűnt sajnos.


Tanulni szeretnék még egyetemen.

Szerintetek lehetséges kb 0ról emelt szintre mindkettőből?

90%-ot kéne hogy elérjek mind a kettőből.

Persze nem most azonnal.

Jövőre mondjuk.

Jövő majusig.



2021. márc. 26. 19:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8-as,köszönöm szépen! 😊


Tyű milyen történetek vannak itt! 🙂

2021. ápr. 22. 18:50
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű bizony az élet, főleg abból a szempontból, hogy ember legyen a talpán, aki már 17 évesen tudja, hogy mi akar lenni... én most 35 vagyok, és PILLANATYILAG villanyszerelő akarok lenni. Én ugyanaz a 8-as vagyok, az elektronika-angol-japán "karrierúttal", ami abból a szempomntból bejött, hogy ha itthon japán kalligráfiáról van szó, akkor általában nálam csörög a telefon, de olyan kevés ember érdeklőik ilyesmi iránt, hogy nemhogy megélni nem lehet belőle, de még az anyagköltség se nagyon jön vissza - itthon ezt csak hobbiként lehet csinálni. De az egyetelem vége felé pl asztalos akartam nagyon lenni, tavaly pedig hegesztő! :D Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy az az élet értelme, hogy kitaláljuk, mit akarunk a hátralévő időben csinálni :D És minél korábban találja ki az ember, annál több évig kell majd ugyanazt csinálnia... :D

És nem tudom amúgy, hogy melyik a jobb. Aki hamar rájön, annak több ideje van talán nagyon profivá válni valamiben, de aki meg később kezd hozzá valamihez, annak kevesebb ideje lesz ráunni. Talán.


Megtaláltam közben a IV-es biosz könyvemet:

Műszaki Tankönyvkiadó. ISBN 963-16-2389-0. 1647,-Ft van a címkén, 2003-as kiadás, bár én 2006-ban vettem. Nem is emlékeztem, hogy ennyire megsárgultak a lapjai 2006 óta...

Utolsó oldalán vannak elérhetőségek is:

vevoszolg(kukac)muszakikiado.hu (de ez is egy 2006-os adat!)

www(pont)muszakikiado(pont)hu


Amúgy sok sikert a felkészüléshez ;)

2021. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! 😊

Igen, sajnos nehéz eldönteni annyi évesen, hogy mit is akar csinálni majd az ember élete hátra lévő részében. :/


Köszönöm szépen! :)

2021. ápr. 24. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!