Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az előnyösebb a jog...

Melyik az előnyösebb a jog vagy az orvostudomány? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nemsokára döntenem kell, hogy milyen irányba megyek tovább majd az egyetemen, lehetőleg Debrecenben akarok tanulni és eddig sok pályán elgondolkodtam ill. soknak utánnajártam, de ez a kettő áll hozzám közelebb.


Néhany infó rólam:


Lány vagyok nagyon szeretem a bioszt és a kémiat és az orvosi pálya mindig is érdekelt, szeretem a nyelveket spanyolt, németet, angolt tanulok, de a töri, magyar stb. sem áll tőlem messze és szeretek tanulni így a tanulandó anyagmennyiség nem okoz gondot.


A következőkre lennék kiváncsi:


1. Melyik elvégzése után tudok a legvalószínűbben munkát kapni?


2. Bár alaposan megdolgoznék azért, hogy felvegyenek, de ha mégsem melyik az a pálya amelyhez szükséges éretségikkel más karra be tudnék kerülni?


3. Tapasztalatok alapjan melyik tériti meg jobban a belefektetett energiát?


4.Az igaz, hogy valószínűleg csak akkor kerülnék be ha van hátszelem?


5. Természetesen tudom, hogy elég költséges, de kb. mennyire, mert nem rendelkezem túl nagy anyagi háttérrel, de bizonyos mértékben szüleim tudnának támogatni, ill. lehetőség szerint dolgoznék vagy hitelt vennék fel.


4. Kb mennyi szabadidőm lenne? Az olyasmikre értem, hogy mennyi időm lenne a családra, pihenésre stb. Nem vagyok bulizós típus jobban szeretem a nyugodtan, olvasással vahy filmezéssel eltöltött időt.


5. Mit gondoltok a Wáli István kollégiumról az szóba jöhet? Van rokonom akki ott van és neki pozitív tapasztalatai vannak és kivancsi vagyok hogy ha a kettő közül az egyik karra mennek akkor csak más koliba mehetnék vagy ez is opció lenne.


Bocsánat a sok szövegért nagyon szépen köszöm előre is.🙂



2021. ápr. 22. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Esetleg fogorvosi?
2021. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, de az nem vonz annyira.
2021. jún. 12. 09:28
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre az orvosi maradt, jövőre járni fogok emelt biosz és kémia faktra és ez még kialakul, de mindenképpen ebbe az irányba szeretnék menni.
2021. jún. 12. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!