Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyermek és ifjúságvédelmis...

Gyermek és ifjúságvédelmis képzést fogok tanulni. (okj) Mennyi esély van, hogy elhelyzekedjek a szakmában?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének.
2010. aug. 23. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem sok.. ha el is tudsz, családsegítőnél.. elég kevés lesz a fizetésed. :( Pedig jó szakma.. igaz lelkileg sokat kivesz az emberből.. én ezért nem választottam. :\

De neked gratulálok hozzá. Hol fogod tanulni? :)

2010. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal az általános iskolákban kell lennie ifjúságvédelmisnek, bár ahol a párom dolgozik, ott pont az ifjúságvédelmist építették le a megszorításokkor...
2010. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak az általános iskolákban, de középsuliban is.

Bár erre ne alapozz, mert nálunk például az egyik tanár lett az ifjúságis.. külön fizetés persze nem jár érte. :)

Javaslom neked is, hogy utána tanárképző.. ha érdekel a dolog és a jelentkezésed neked jóval csábítóbb lesz, mint azoké, akiknek nincs más képzettsége.. :)


első voltam.

2010. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...megteszek mindent,hogy a jó legyek a szakmában..persze..szeretném magam továbbképezni még...a fősuli nem nagyon fér bele a gyerkőcöm miatt..max.levelezős..

Tudom,hogy nem a legjobban fizető állás,de évek óta ez a vágyam,vagy valami hasonló területen elhelyezkedni..főleg a gyerkőcök érdekelnek..

Szép estét nektek.

2010. aug. 25. 20:09
 5/6 anonim válasza:
Szia, pont ebben a cipőben járok, engem is pont ez érdekel, hogy érdemes-e belevágni vagy esetleg több értelme van egy szocális asszisztens képzésnek, te azóta biztos sokmindent hallottál, megírnád nekem? esetleg azt is, hogy hol érdemes próbálkozni?
2011. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia.én most már lassan befejezem a sulit..októberben lesznek a vizsgák.szerintem el lehet vele helyezkedni, én úgy látom...szociális asszisztensként az egyetlen baj,hogy nem kapsz semmiféle plusz juttatást,így a közalkalmazotti béred nagyon kevés... E kategóriásként azt hiszem 68 ezer ft :S
2011. márc. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!