Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Próbáljam meg mégegyszer az...

Próbáljam meg mégegyszer az orvosit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly voltam 12.-es és idén kihagytam egy évet, hogy felvételizzek az orvosira. (1. próbálkozás). 402 pontom lett, így valószínű a vidékiekre sem csúszok be. Beírtam még a gyógyszerész szakot, de én orvos akarok lenni.

Tudom, hogy nem késő elkezdeni 21 évesen sem, de olyan csalódott vagyok, hogy csak pazarolom az éveket.

Szerintetek adjak neki egy második esélyt?

Szívem szerint adnék, mert nem érzem azt, hogy én ebbe beleadtam mindent, hogy sikerüljön, és tudnék többet tenni. Igazából a bioszom nagyon jó lett, inkább a kémiát szúrtam el, azon kellene javítanom.

Félek, hogy egy életre megbánnám, hogy nem küzdöttem.

Valaki hasonló eset?



2021. jún. 23. 16:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Helyes! Sok sikert!
2021. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!